← zpět na výpis příspěvků

17. ledna 2016

Návrat turnajů

Je tu zpět velký turnaj aliancní, který pořádá nejmocný z nejmocnějších - samotný císař. Tak doufám, že se spolu se svojí aliancí zapojíš a netrhnete si ostudu. Takže zaúkolujte všechny kovárny v království, ať vyrábějí meče a brnění, sežeňte všechny statné muže a válečná výprava může začít. Stanete se nejsilnější aliancí v celém světě Goodgame Empire?

Turnaje v Goodgame Empire

Turnaje aliancí

Turnaj bude fungovat stejně jako jiné události - získávání odměn za aktivitu + na hráče na prvních několika pozicích čeká velmi zajímavá odměna.

Vývojáři GE opět ukazáli, že své komunitě naslouchají a jeden balíček odměn vybrali na základě hlasování hráčů.

Samurajové

O události týkající se Samurajů jsem tu již psal. Nyní se dočkali drobných vylepšení:

  • kartářka si všimla, že hráči GE její hru hrají neradi, proto si zbalila všechny své věci a odcestovala za hranice říše, zkusit štěstí jinde...
  • událost Cesta k osvícení bude mít obchodníka
  • u obchodníka můžete vyměnit samurajské body za různé předměty

Splnění některých úkolů ve vybraných událostech bude připisovat na vaše konto také body zkušeností. Jiné úkoly v jiných událostech zase nabídnou hráčům zajímavější odměny než doposud. Maximální úroveň loupežníků byla změněna na základě podnětu od komunity.

Tak to máme všechno. V návrat turnaje aliancí jsem věřil, je to pro mě, snad i pro každého z vás, velká výzva a doufám, že se do ní s chutí a vervou ponoříte. Já už se nemohu dočkat, tak ahoj a nezapomeňte si přečíst i příští novinku...

Zdroj obrázku: youtube video


Komentáře