← zpět na výpis příspěvků

2. listopadu 2015

Velitelé a klání šlechticů

Velitelé budí respekt a králové a urození páni si je najímají do svých služeb z řad nejvěrnějších a nejlepších bojovníků. Jedná se o vůbec nejdůležitější funkci u dvora - rozhodovat a spravovat armádu - co je důležitějšího než řídit symbol moci každého středověkého království?

klani-slechticu

Důležité je umět od sebe co nejrychleji odlišit jednotlivé velitele. To můžete řešit například tak, že jejich vojenské uniformy opatříte peřím v různých barvách nebo k jejich jménům přiřadíte nějaké číslo. Tyto poznávací znamení nově budou vidět na obrazovkách plánování útoku, podpory a na dalších místech, kde vybíráte velitele.

Bohatí a moudří šlechticové se každý rok sjíždí na klání, to víme již z předchozích aktualizací Goodgame Empire. Ale vývojáři si připravili aktualizaci týkající se této události:

  • můžete získat cenné body za útok na věže ve vybranných království; do těchto království musíte mít odemčen přístup

Poslední novinka se týká nabídek v rámci tzv. Prime Day. Pokud v tento den nakoupíte určitý počet rubínů, tím více úrovní a odměn můžete získat.

A to je pro dnešek všechno. Vím, že toho nebylo mnoho, ale zkrátka každý den není posvícení...Věřím, že příští aktualizace bude obsahově zajímavější. Tak ahoj.

Zdroj obrázku: youtube video


Komentáře