← zpět na výpis příspěvků

12. září 2015

Nové tituly slávy

Tituly slávy

Po minulé aktualizaci, která značně vylepšila bojovou událost Berimond, tu máme další. Tentokrát se ve hře můžete těšit na několik menších změn týkající se královských titulů slávy. Rozhodně nečekejte takovou novinkovou smršť jako před dvěma týdny. Každopádně otevřené okno nezavírejte a čtěte dál, i tato aktualizace totiž stojí za vaší pozornost.

Tituly slávy

Můžete získat tituly za chrabrost a udatnost v boji a projevenou věrnost ke své vlasti. Celkem tři. Tituly jsou pojmenovány podle charakteristické vlastnosti:

  • rezolutní
  • zuřivý
  • bojácný

V Goodgame Empire jsou další speciální tituly, které obdrží N nejlepších hráčů v žebříčku slávy.

  • Nezranitelný (1. místo v žebříčku)
  • Obávaný (1. až 10. hráč v žebříčku)
  • Nelítostný (1. až 50. hráč v žebříčku)
  • Pyšný (1. až 100. hráč v žebříčku)

Spolu s titulem, který je sám o sobě jenom na chlubení se kamáradům, přichází také odměna. A to je, oč tu běží.

Nástroj slávy

Nový nástroj slávy, díky kterému obdržíte navíc až 4% slávy z každé bitvy, si můžete zakoupit v rámci Prime Day nebo prostřednictvím Zbrojníka.

Do hry přibude také Prapor s koňským ohonem, který bude úročit slávu až 5 procenty.

Hrad

Změnilo se přehledové okno vašeho hlavního hradu. Nyní je lépe strukturované a graficky vyladěnější. Události se nově nachází vlevo dolů; přístup k přáním, přátelství a rodu naopak v pravé dolní části. Vlevo nahoře najdete pole, vpravo pak vozíky.

Pozvěte kamaráda a získejte odměnu

Tato aktualizace zavádí do hry také jednu motivační novinku. Pokud pozvete kamaráda a ten si koupí za reálné peníze rubíny, dostanete odměnu (platí jenom při jeho prvním nákupu). Odměna spočívá v rubínech nebo slotech pro najímání oddílů (můžete také obdržet odměnu v podobě trvalých slotů)...

To by bylo z hlavních novinek všechno, kromě nich vývojáři tradičně odstranili bugy a zapracovali na optimalizaci hry. Děkuji za přečtení a těším se na vás u další aktuality.


Komentáře