← zpět na výpis příspěvků

12. června 2015

Více přátel ve hře

Ahojte všichni, jenž jste zavítali mezi řádky novinek v rámci Goodgame Empire, bez omáček kolem dokola se rovnou pojďme podívat na to, co nám tento týden přinesl. A musím říct, že toho není zrovna málo, milá komunito, je se na co těšit…

Pozvěte kamaráda

Pokud máte kamaráda, který ještě nehraje Goodgame Empire (to mu se jen těžko věří, ale teoreticky se to stát může), systém vám nyní nabízí možnost, jak mu o nejlepší online strategické hře současnosti dát vědět. Můžete tak učinit prostřednictvím mailu nebo Facebooku. Nicméně mail toho času ještě není implementován, ale v blízké době se s ním počítá.

Přátelé, spojme své síly a dobyjeme Goodgame Empire.

Na pořadu dne je tedy nejpopulárnější sociální síť Facebook. Jak tedy pozvat kámoše do hry? Klikněte na modré tlačítko s logem Facebooku, zobrazí se nové okno, kde vyplňte přihlašovací údaje ke svému FB účtu, následně ze seznamu vyberte kamaráda (kamarády) a tím mu (jim) odešlete pozvánku do hry. Jednoduché, že… Za přivedení hráčů do hry na vás čekají drobné odměny.

Doporučené úkoly

Doporučený úkol bude nově k dispozici přímo na hlavní herní obrazovce, z tohoto místa budete moci aktivovat funkci „Ukaž“ a zde se taky budete moci přepínat mezi jednotlivými úkoly v rámci království.

Další drobné novinky

  • přehlednější a sjednocený vzhled oken verbování jednotek, léčení a výroba nástrojů
  • ikonka pro přepínání mezi nabídkami byla vylepšena po grafické stránce
  • hráčům, kterým dosud nebyl přístupný dotazník, jej již mají dostupný na hlavní obrazovce
  • u kupce je nyní k dispozici balíček legendárního hrdiny

Takže to by bylo pro dnešek všechno. V komentářích pod tímto příspěvkem můžete ohodnotit uvedené novinky a změny v Empire, případně dejte vědět, jaké novinky byste si přáli v budoucí aktualizaci. Díky za přečtení a zase u další aktuality…


Komentáře