← zpět na výpis příspěvků

17. února 2016

Invaze Berimondu

Legendární souboj mezi Lvy a Medvědy. Kdo z hráčů by ho neznal. Pokud přesto nevíte, o co se v této události jde, předpokládám, že patříte mezi nováčky; nic se neděje, znalosti si snadno doplníte, pokud zavítáte na stránku jedné z předchozích novinek zde na goodgameempirehra.cz.

Císař svolává všechny chrabné muže z celé říše, aby vzali brnění, osedlali koně a přispěchali mu na pomoc. Nepřátelská hrabata jsou před našimi branami, po celé říše rozestavili vojenské tábory a připravují se na rozhodující úder. Úkol zní jasně - rozdrtit je a zahnat daleko za hranice našeho království. Jsi připraven se zhostit tohoto nelehkého úkolu?

Jenom pro úplnost dodám, že původní událost Berimond stále běží.

Invaze v Berimondu pro jednoho hráče

Tábory Lvů a Mědvedů se generují po mapě království. Za úspěšně útoky na tábory protivníků budete odměněni. Jednak získáte body reputace (pokud zaútočíte na tábory frakce, do které patříte i vy, o body reputace přijdete, takže pozor na to!) a také body chrabrosti (jenom pro vaši informaci - žádnou slávu nečekejte) + odměny.

Invaze v Berimondu pro alinace

Klasicky budete pro svoji alianci sbírat body chrabrosti (na základě těchto bodů se sestaví žebríček nejlepších aliancí), pokud získáte dostatečné množství těchto bodů, můžete se těšit na zajímavé odměny.


Komentáře