← zpět na výpis příspěvků

16. listopadu 2015

Denní prémie

Pravidelní a věrní hráči Goodgame Empire budou po zásluze odměněni. Konečně jste se dočkali.

Denní prémie za přihlášení byly předělány, ale podstata zůstává. Každý hráč bude za svoji aktivitu odměněn. Je to stále stejné a nic se nemění - přihlašte se do Goodgame Empire alespoň jednou denně a dostanete odměnu. Pokud se budete pravidelně přihlašovat a hrát, odměny za vaši aktivitu budou stále větší a větší.

Denní prémie v Goodgame Empire

Další novinky a změny ve hře přináším pouze v bodech:

  • Tituly slávy a body síly - za tituly slávy obdržíte body síly, platí zde přímá úměra, čím vyšší titul, tím víc bodů...
  • Obchodník s dárky - pokud bude obchodník aktivní v rámci Prime Day, může vám nabídnout zajímavý dárek pro vaše kamarády za zajímavou cenu (nezadržitelně se blíží Vánoce, co třeba obdarovat vašeho věrného kamaráda a přítele v boji?)
  • Nové klání šlechticů - v tomto klání utracíte rubíny a za ně pak můžete získat body, událost je dostupná pouze jednou a v rámci Akčního dne
  • nové nabídky v rámci Prime Deals

Tak to bychom měli další aktualizaci za sebou. Těším se na shledanou příště. Zatím můžete psát do komentářů níže, co byste si přáli ve hře vylepšit nebo jakou událost byste v příští aktualizaci uvítali.

Zdroj obrázků: blog, fórum


Komentáře