← zpět na výpis příspěvků

8. srpna 2015

Alianční erb

Goodgame Studio dneska vydalo další aktualizaci, nejvýraznější novinkou je možnost vytvořit si alianční erb. Takže na všechny správce apeluji, aby si dali na erbu záležet a aby mezi konkurencí vynikli a mohli o sobě a svojí alianci tvrdit, že právě oni mají ten nejlepší z nejlepších erbů v historii Empire Goodgame.

Alianční erb - si vytvoříte velmi snadno. Stačí založit Šlechtický dům, který se bude nacházet na patřičně reprezentativním místě – v podhradí – avšak musíte splnit dvě základní podmínky – určitou úroveň aliance a daný počet bodů síly.

Alianční erby.

Pokud tedy požadavky splňujete, nic vám nebrání ke stavbě tohoto domu. Suroviny, zlaťáky a rubíny na pořízení domu se odečtou ze společné kasy. Následně už nebrání nic tomu, abyste si mohli založit první erb, který nic nestojí.

Alianční erb se pyšní několika výhodami oproti hráčskému. Nabízí podstatně více možností, jak si ho vyladit k obrazu svému. Na tento erb můžete použít až tři různé barvičky, může obsahovat stejný počet symbolů a v neposlední řadě nabízí jiné rozložení prvků, než na které jste byli doposud zvyklí.

Plánuje se aktualizace, která umožní alianční znak vylepšovat a zvýšit jeho level.

Odměny v Alianční Válce Říší - Pokud se do ní zapojíte, nyní na vás čekají odměny, jedná se například o klasiku jako zlaťáky a rubíny, ale můžete se těšit také na jednotky a různé nástroje. Do jisté míry to záleží na štěstí, co vám zrovna padne…

Další změny - Nechybí tradiční opravy chyb + ve hře se objeví dvě nové veteránské jednotky (Plamenometník a Kompozitní Lučištník).


Komentáře