Další Goodgame hry

Určitě si pokládáte otázku, zda existuje podobně super hra jako Goodgame Empire. Nebudu nikoho z vás napínat a rovnou řeknu, že ano. Za onlinovkou Empire stojí německé studio Goodgame Studios, která pro vás připravilo řadu dalších her, které si můžete zahrát v prohlížeči na svém počítači nebo také ve svém chytrém telefonu po stáhnutí příslušné aplikace z platformního obchodu (AppStore, Google Play).

Co se tak stát majitelem farmy? Splnit si sen, řídit traktor, obdělávat pole, prodávat produkty na místním trhu. Stýček vám odkázal polorozpadlou farmu, kterou budete z pozice řádného hospodáře řídit a rozvíjet a jednoho dne se z vaší malé farmičky stane honosný velkostatek, alespoň já vám věřím (tak doufám, že mě nezklamete). Čeká vás spoustu práce, kterou za vás nikdo jiný neudělá, jste připraveni se do toho pustit? Pokud ano, pokračujte zde Big Farm.

Farma nezní zajímavě. Chcete zažít akci a ať vám v žilách koluje pořádná dávka adrenalinu. I pro vás milovníky nespoutaného dobrodružství tu něco máme. Jedná se o hru Mafia Goodgame, kde se vžijete do role mafiána. Rozhodně vás nečeká příjemná práce. Začnete jako řadový poslíček pro místního bosse, pro kterého budete plnit úkoly a postupně budete stoupat v mafiánském žebříčku výš a výš, až se dostanete do vedení kriminální organizace a budete si užívat vše co k tomu patří - luxusní vily, drahá auta, hromadu peněz, nalešťené kvéry... - ale nezapomínejte, že toto řemeslo má i své stinné stránky - nikdy nebudete mít klid a neustále se budete muset bát o svůj život, protože konkurence, která s vámi bojuje o nadvládu nad městem, nikdy nespí!

Máte slabost pro hazardní hry? Když vidíte karty, rozzáží se vám oči jako noční Las Vegas? A zároveň nechcete hrát o reálné peníze, ale prostě jenom tak pro radost. I na vás vývojáři mysleli a nabízí Goodgame Poker, který přináší klasický poker a budete hrát o virtuální měnu. Pokud tedy přijdete o všechny peníze, exekutor vám na dveře nezaklepe, pouze se dostanete na konec hry a už vás čeká jenom dobře známé "Game Over"... Nemusíte hrát jenom s náhodnými lidmi, kteří jsou právě přítomni ve vybrané místnosti, můžete založit vlastní stůl a pozvat k němu vaše skutečné přátele. Pokud si rádi honíte triko, nechybí ani žebříčky, které ukazují, jak si na tom vedete v porovnání s ostatními hráči.


Komentáře